Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


UNES&CO.: nepřihlášený
Přihlásit
výběr jazyka: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Český Krumlov.
fotografie: předchozí | další


nahoru ^


Ráj vláčků a železnic - slavnostní otevření výstavy

Zveme všechny obyvatele Telče, i blízkého a vzdáleného okolí, do Telčského domu. 24. září 2016 začnou Telčským domem křižovat vláčky a mašinky všech možných velikostí. Právě v tento den se v Telčském domě slavnostně otevírá expozice „Ráj vláčků a železnic“, která doplňuje stávající výstavu „Historie a legendy z Telče a okolí“. Po celý den je připraven bohatý program pro děti i dospělé, závody autíček, kytarové vystoupení a spousta legrace a zábavy - to vše pod bedlivým dohledem skřítka Telčáka.

Občerstvení ke vstupence zdarma. Přijďte se podívat! Nejedny dětské oči se rozzáří, nejeden tatínek a dědeček zavzpomíná na své dětství, až uvidí jedenáct vlakových souprav, projíždět malebnou krajinou, vjíždět do tunelů, křižovat silnice nebo zastavovat na malých nádražích. Vláčkům bude v Telčském domě věnováno celé jedno patro. Desítky metrů malých kolejniček se rozprostírají na ploše bezmála 100 m2. A vláčky jsou opravdu všude kolem Vás. Dokonce i nad hlavami návštěvníků projíždí několik mašinek táhnoucích malé vagónky. Všechny modely jsou připraveny tak, že sami návštěvníci pomocí ovládacích tlačítek, určují, který z vláčků se dá do pohybu a který bude stát. Expozici vláčků doplňuje velká, 17 m dlouhá čtyřdráhová autodráha, kde si mohou malí i velcí návštěvníci navzájem změřit síly a zazávodit si. Po celý den je připraven bohatý program pro děti i dospělé, závody autíček, kytarové vystoupení a spousta legrace a zábavy - to vše pod bedlivým dohledem skřítka Telčáka.

Typ slavnostní otevření / odhalení
Místo konání Telčský dům (Telč)
Datum a čas konání sobota 24.9.2016 10:00 - 17:00
Zdroj dat Telčský dům

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 0 times