Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


UNES&CO.: nepřihlášený
Přihlásit
výběr jazyka: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Litomyšl.
fotografie: předchozí | další


nahoru ^


Den otců v Telčském domě

Tátové, oslavujte v Telčském domě!

Každý rok si v květnu na Den matek vzpomeneme na maminku a něčím drobným ji obdarujeme. Jenže co Den otců? Víte, že slavíme i tento svátek, a že připadá na třetí červnovou neděli?

Ve světě se Den otců slaví už sto let! V Česku se zatím do kalendáře nedostal. My v Telčském domě ho ovšem slavíme. „Chceme upozornit na to, že otcové jsou důležití pro děti, rodiny i společnost. Svůj svátek si zaslouží," uvedl majitel Telčského domu Jozef Navrátil.

Oslava Dne otců propukne v Telčském domě v sobotu 17. června 2017 v 9 hodin ráno a bude trvat až do nedělního odpoledne. A protože ke každé správné oslavě patří dobré jídlo a pití, připravili jsme i my tatínkům oslavu plnou vůní a chutí. Tátové, kteří se tento den vydají se svými ratolestmi do Telčského domu, určitě nebudou litovat. Dostanou zdarma pivko z minipivovaru Ruprenz, mohou ochutnat víno z vinařství Lobkowicz nebo ochutnají uzenářské speciality a jednohubky z uzenářství Kadlec & syn. K dispozici budou vláčky i tradiční česká autodráha a v podzemí se na všechny bude těšit skřítek Telčák. Připravena je i dobrá nálada, spousta zážitků a kupa diplomů nejen pro děti. Vítané jsou samozřejmě i maminky!

Typ slavnost
Místo konání Telčský dům (Telč)
Datum a čas konání
  • neděle 18.6.2017 10:00 - 17:00
  • sobota 17.6.2017 9:00 - 17:00
Zdroj dat Město Telč

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 0 times