Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


UNES&CO.: nepřihlášený
Přihlásit
výběr jazyka: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Praha.
fotografie: předchozí | další


nahoru ^


Pro odborníky

Obálka katalogu.Nejen pro cestovní kanceláře a agentury nabízíme obsáhlý pětaosmdesátistránkový katalog. Naleznete zde stručnou charakteristiku všech měst UNESCO i jednotlivých památek UNESCO. Nechybí ani popis ostatních památkových objektů, tip na procházku městem, sekce „co musíte vidět a zažít“, kalendář významných akcí a část věnovaná gastro specialitám. Kromě kontaktů se zde dozvíte v jakých jazycích se v jednotlivých objektech provází i to, zda jsou bezbariérové. V sekci „praktické informace“ naleznete kompletní přehled důležitých služeb jako je ubytování, stravování, možnosti parkování, taxi, směnárny či WC. Nechybí ani tipy na výlety do okolí jednotlivých měst UNESCO. Katalog uzavírá velmi praktická tabulka vzdáleností a dopravní dostupnosti. Okamžitě zde vyčtete například to, že z Kutné Hory je to do Litomyšle asi 90 km které urazíte za necelou hodinu a půl.

Profesionálům v cestovním ruchu nabízíme zaslání Katalogu zdarma. Rádi přiložíme i  DVD s fotografiemi památek UNESCO v tiskové kvalitě. Fotografie mohou být použity pro účely prezentace turistických destinací sdružených pod České dědictví UNESCO v cizině i v tuzemsku.

Katalog je ke stažení v PDF formátu a ve formě e-katalogu.

Portál dále nabízí fotobanku, ze které je možné volně čerpat profesionální fotografie pro tiskové výstupy spojené s UNESCO místy.

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 7683 times