Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


UNES&CO.: nepřihlášený
Přihlásit
výběr jazyka: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Praha.
fotografie: předchozí | další


nahoru ^


Staré soutěže

"Vyfoť sebe s památkou UNESCO a pošli nám tyto úlovky!" - propozice soutěže

Sdružení České dědictví UNESCO vyhlašuje soutěž „Vyfoť sebe s památkou UNESCO" pro všechny turisty nad 18 let.

Vítěz soutěže získá zdarma pobyt pro celou rodinu ve vybraném místě zapsaném na Seznamu světového dědictví UNESCO v Česku, které nenavštívil v rámci soutěže. Rodinou budou maximálně dva dospělí a dvě děti (do 18ti let). V rámci pobytu bude zajištěno ubytování, průvodcovská služba, zdarma vstupy do památkových objektů, drobné dárky apod. Rozsah nabídky bude záviset na aktivitě příslušného místa, které také ponese náklady na pobyt výherců. Doprava do místa je na náklady výherce.

V období od 1. prosince 2007 do 30. dubna 2008 lze zasílat prostřednictvím přihlašovacího formuláře tři fotografie a v případě správné odpovědi na 1 otázku bude soutěžící zařazen do slosování.

Fotografie musí být komponována tak, aby zobrazovala soutěžícího před či u objektu, který je zapsán na seznam UNESCO v Česku. Fotografie nesmí být starší než jeden rok. Soutěžící musí zajistit na přihlášené fotografie veškerá práva. Fotografie, které budou zaslány do soutěže, mohou být po jejím skončení využity pro propagaci v rámci portálu www.unesco-czech.cz, popř. v dalších marketingových aktivitách sdružení České dědictví UNESCO. Předepsán je formát JPEG a maximální rozsah jedné fotografie do 2 MB.

Přihlášky zaslané před spuštěním tohoto formuláře e-mailem jsou taktéž platné.

Zveřejnění vítězů a nejzajímavějších fotografií bude publikováno na stránkách www.unesco-czech.cz 6. května 2008. Hlavní výhry tvoří pobyty pro celou rodinu soutěžícího do vybraného místa, které soutěžící nenavštívil v rámci soutěže. Poukaz na pobyty obdrží výherce poštou a je platný do konce roku 2008 s tím, že konkrétní datum čerpání bude výsledkem vzájemné dohody výherce s hostitelským místem UNESCO. Budou také vylosování další vítězové, kteří budou odměněni věcnými cenami, které jim budou zaslány poštou. U všech vítězů bude před čerpáním vyhraných služeb ověřeno, že se jejich tváře shodují s tvářemi na fotografiích.

 

„Vezmi svých 30 kamarádů na výlet za UNESCO" - propozice soutěže

Sdružení České dědictví UNESCO vyhlašuje soutěž „Vezmi svých 30 kamarádů na výlet za UNESCO" pro mládež do 18let.

Vítěz soutěže získá pro svých až třicet kamarádů - žáků své třídy - zdarma výlet do vybraného místa, zapsaného na Seznamu světového dědictví UNESCO v Česku.

V rámci výletu bude zajištěna průvodcovská služba, zdarma vstupy do památkových objektů, drobné dárky apod. Rozsah nabídky bude záviset na aktivitě příslušného místa, které také ponese náklady spojené s výhrou. Součástí výhry není úhrada dopravy do místa UNESCO.

První kolo v období od 15. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 bylo ukončeno. Předání cen výhercům proběhne na výstavě Holiday World v Praze ve dnech 14. nebo 15. února 2008.

V rámci druhého kola bude možné odpovídat do 31. května 2008 na deset vědomostních otázek. Otázky nabízí až pět možných odpovědí, jejichž správnou variantu lze nalézt na stránkách www.unesco-czech.cz. V případě, že soutěžící správně zodpoví všech deset otázek, bude zařazen do slosování.

Dne 2.června 2008 bude provedeno losování tří výherců, kteří budou okamžitě kontaktováni a vyzváni k převzetí výherního poukazu.  Výherní poukaz je platný do konce školního roku 2008-2009 a čerpat jej lze v termínu po vzájemné dohodě s hostitelským místem.

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 72 times