Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


UNES&CO.: nepřihlášený
Přihlásit
výběr jazyka: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

.
fotografie: předchozí | další


nahoru ^


České dědictví UNESCO na Colours of Ostrava 2017

  • 17.7.2017 Ing. Michaela Severová, výkonná ředitelka

Colours of Ostrava patří mezi největší a nejoblíbenější multižánrové mezinárodní hudební festivaly u nás i v Evropě. V roce 2016 jej deník The Guardian dokonce zařadil mezi 10 nejlepších festivalů Evropy. Od roku 2012 se koná v unikátním prostředí Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren. Na 20 otevřených i krytých scénách je připraveno více než 350 koncertů, diskusních pořadů, divadel, filmů, workshopů či výtvarných aktivity pro více než 40 tisíc návštěvníků.
Právě tento výjimečný festival si České dědictví UNESCO vybralo pro premiéru nového stánku a prezentaci unikátních památek. Stánek sám je nositelem reklamy - představuje všechny české a moravské památky UNESCO. K dispozici zde budou nejen společné materiály UNESCO, ale také letáky a brožury z jednotlivých členských měst. Zájemci si budou moci vyplnit i Rychlokvíz o ceny a dozvědět se řadu užitečných informací z měst UNESCO.
S ohledem na velké množství návštěvníků z Polska s sebou vezeme i materiály v polštině.
Již mnohokrát se nám osvědčila prezentace právě na takových akcích, kde nás nikdo „nečeká“.
Děkujeme vedení festivalu za možnost prezentovat na NEJ festivalu to NEJ z České republiky v oblasti památkové péče a architektury. Věříme, že i tento drobný bodík programu návštěvníci 16. ročníku festivalu ocení. Pohádkové památky UNESCO najdete od středy 19. do soboty 22. července 2017 ve stánku, který bude umístěný naproti Velkému světu techniky – těšíme se na viděnou v Ocelovém městě!

     

. . . .

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 48544 times