Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

plánovač výletů Dracula

  • Výpravná koncertní verze
  • Nejúspěšnější česká legenda
  • Představení v Podzámecké zahradě
  • Pouze jedno představení, počet míst je omezen!
  • Účinkují: Daniel Hůlka, Tomáš Trapl, Linda Finková, Josef Vágner

V nádherném prostředí zámeckých zahrad Kroměříž můžete zažít krásný, romantický večer s nejúspěšnějším českým muzikálem - Draculou. Výpravnou koncertní verzi doplňují krásné kostýmy účinkujících. Nenechte si ujít představení od autorů Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí. Areál bude otevřen od 19:00.

Dracula

Muzikál Dracula vidělo v Paláci kultury v letech 1995-1998 rekordních 1,2 milionů diváků, což je dosud nevídaný a nepřekonaný český muzikálový rekord! Následně byl uveden na Slovensku, v jihokorejském Soulu, v Polsku, Německu, Rusku, Belgii nebo v Lichtenštejnsku. Téměř hned byl nazván českým muzikálem století. Muzikál vznikl na námět Stokerova románu Drákula, jejž se však drží jen velmi volně. Děj se odehrává v 15. století, v 19. století a v neurčité blízké budoucnosti. Představovat více Draculu není třeba. Arkádovým nádvořím zámku Opočno se rozezní písně jako: Vím, že jsi se mnou, Nespravedlivý Bůh nebo Jsi můj pán.

Typ muzikál
Poznámka Informace pro návštěvníky Parkování je možné přímo na Velkém náměstí v Kroměříži nebo na parkovišti Vejvanovského či Blahoslavova. Další parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná ve 20:30. V místě konání pro vás máme nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem. VIP program - Začátek od 20:00 - Welcome drink - Raut před představením i během přestávky - Nejlepší místa v hledišti - Deka na zahřátí - Pláštěnka - Dárek s sebou domů Doporučujeme - Včasný příjezd - Teplé oblečení - Pláštěnku
Místo konání Arcibiskupský zámek - zámek a muzeum (Kroměříž)
Datum a čas konání
  • pá 26.6.2020 20:30
  • so 27.6.2020 20:30
Rezervace vstupenek https://vstupenky.ticket-art....
https://vstupenky.ticket-art....
Zdroj dat TicketArt
Je třeba opravit údaje?