Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Města UNESCO a České inspirace plná (kvízových) otázek - 4. kolo

Chcete, aby vám překrásné obrázky měst UNESCO a České inspirace dělaly radost po celý rok 2021? Kalendář si můžete objednat zde

Novinkou stolní kalendář měst UNESCO a České inspirace na rok 2021 jsou kvízové otázky. Najdete je každý týden pod obrázkem v kalendáři, ale také na www.unesco-czech.cz a www.ceskainspirace.cz.

Celkem jsme pro vás připravili 53 otázek rozdělených do 4 samostatných kvízů.

  1. Kvíz:   leden – březen         13 otázek s uzávěrkou 28. března 2021
  2. Kvíz:   duben – červen        13 otázek s uzávěrkou 27. června 2021
  3. Kvíz:   červenec – září         13 otázek s uzávěrkou 26. září 2021
  4. Kvíz:   říjen – prosinec        14 otázek s uzávěrkou 31. prosince 2021

Pravidla soutěže

Zúčastnit kvízu je možné pouze prostřednictvím webu www.unesco-czech.cz a www.ceskainspirace.cz. Zde najdete každé čtvrtletí sadu fotografií a otázek z příslušného období kalendáře. Abychom vám kvíz usnadnili, dostanete na výběr ze tří odpovědí, z nichž jen jediná je správná. Na zodpovězení sady otázek máte vždy minimálně tři měsíce. Poté se daný kvíz uzavře a počítač vylosuje přesně tolik výherců, kolik bylo v daném čtvrtletí otázek. Prvního dne druhého čtvrtletí se odkryje další sada otázek a takto to půjde až do konce roku 2021. Při troše štěstí můžete vyhrát v každém z kvízů – tedy dokonce čtyřikrát!

Co můžete vyhrát?

Výherců v této soutěži bude během roku přesně 53! Stejně, jako bude týdnů v roce. Mezi ty nejlákavější výhry budou jistě patřit víkendové pobyty do měst UNESCO a České inspirace, mobil, fotoaparát či cestovní tašky. Věříme, že vám radost udělá i celá řada volňásků do památkových objektů, na festivaly či do muzeí a galerií. V neposlední řadě se můžete těšit na překrásné publikace od jednotlivých měst, ale i hodnotné propagační předměty.        

Přejeme hezkou zábavu a snad vám kvízové otázky napoví i cíle příštích výletů!   

Položky s * jsou povinné na vyplnění.

otázky
kontakt