Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

České dědictví UNESCO je partnerem veletrhu Holiday World 2020

  • 31.1.2020 Ing. Michaela Severová, výkonná ředitelka Českého dědictví UNESCO

Mezi nejvýznamnější akci svého druhu v regionu střední Evropa patří i veletrh cestovního ruchu Holiday World, který se každoročně koná v Praze.

V letošním roce to bude od 13. do 16. února. Pravidelné návštěvníky upozorňujeme, že se tento veletrh stěhuje z Holešovic do Letňan – výstavního areálu PVA EXPO PRAHA.

Ani tentokrát nebude chybět prezentace měst UNESCO. Najdete nás v hale B2 – ve společné expozici nejen se sdružením Česká inspirace, ale také s Fórem cestovního ruchu. Právě na tomto veletrhu dojde k vyhodnocení dalšího kola nekonečné cestovatelské soutěže UNES&CO. Nepřijdete ani možnost vyplnit si oblíbený rychlokvíz o ceny. Připraveno máme doslova hromady parádních dárků – od nástěnných kalendářů s názvem Památky UNESCO z nadhledu, přes stolní kalendáře, volňásky, knihy a další propagační předměty.  

S firmou ABF, která je novým pořadatelem veletrhu Holiday World & Region World 2020, uzavřelo České dědictví UNESCO smlouvu o spolupráci. Logo Českého dědictví UNESCO uvidíte častěji než obvykle – například na orientačním systému veletrhu.       

 

Podrobnější informace o veletrhu Holiday World naleznete na http://holidayworld.cz.

Dokumenty