Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyJižní MoravaMoravskoslezskoTřeboňskoUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

skočit na navigaci | skočit na obsah


UNES&CO.: nepřihlášený
Přihlásit
výběr jazyka: cn cz de en es fr it jp nl pl ru

Kroměříž.
fotografie: předchozí | další


nahoru ^


UNES&CO. - společnost přátel památek UNESCO

UNES&CO.

  1. Staňte se členem UNES&CO. zdarma! Zaregistrováním se automaticky stáváte členem UNES&CO. Po registraci Na vámi zadanou e-mailovou adresu dorazí potvrzení registrace s odkazem na zobrazení vaší osobní hrací karty. Splníte-li úkol níže, stanete se V.I.P. členem UNES&CO. a navíc získáte možnost hrát o velmi zajímavé ceny. Všem členům UNES&CO. bude pravidelně doručen mailový newsletter s aktuálními informacemi a pozvánkami na akce do měst UNESCO.
  2. Hrací karta obsahuje dvanáct hracích polí – přesně tolik, kolik je českých a moravských památek UNESCO. Pravidla hry jsou jednoduchá. Navštivte během jednoho roku minimálně 3 města UNESCO a získejte v informačním centru razítko do příslušného hracího pole.
  3. Po splnění této podmínky nám zašlete vyplněnou hrací kartu. Ideální způsob je její naskenování a vložení do administrace. Variantně je možné zaslat naskenovanou kartu na unesco@litomysl.cz, případně vytištěnou na adresu sdružení České dědictví UNESCO. Tímto krokem se stáváte V.I.P. členem UNES&CO. Tato úroveň členství s sebou nese automatické zaslání odznaku UNESCO a zařazení do losování o víkendové pobyty, volné vstupy do památkových objektů a další zajímavé ceny. V.I.P. členové UNES&CO. získávají zároveň 10% slevu v e-shopu.
  4. Do losování o ceny budou zařazeni všichni členové UNES&CO., kteří zašlou hrací kartu vždy nejpozději 31. prosince. Losovat se bude z těch V.I.P. členů UNES&CO., kteří v uplynulém roce navštíví minimálně 3 památky UNESCO a zašlou vyplněnou hrací kartu.
  5. Předání cen bude probíhat vždy na veletrhu Holiday World v Praze. Výherci budou informováni minimálně 15 dní před konáním veletrhu e-mailem.
  6. Každý rok přijde automaticky všem členům UNES&CO. na zadaný e-mail nová hrací karta.

nahoru ^ | tisk | komentovat

Viewed 9422 times